Home staging

Home staging je profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti s cieľom zvýrazniť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji alebo prenájme.

Mnoho ľudí na otázku, ako ste si vyberali svoje nové bývanie, odpovedá: “Bola to láska na prvý pohľad.” Do výberu samozrejme zasahujú aj logické argumenty, no zásadnú rolu zohráva emócia a dobrý pocit z daného priestoru. Práve home staging dokáže pripraviť nehnuteľnosť tak, aby sa ukázala v tom najlepšom svetle a byt/dom sa predal či prenajal rýchlejšie a za vyššiu cenu. Táto služba zahŕňa napríklad dôkladné upratovanie, preskupenie nábytku, zladenie farieb, úpravu osvetlenia, výber správnej tematickej hudby a mnohé ďalšie, ktoré klientovi pomôžu premeniť tento priestor na jeho nový domov.

Vďaka zásahu home stagera sa nehnuteľnosť premení na miesto, kde chce žiť či pracovať každý. Zahraničné skúsenosti ukazujú, že nehnuteľnosti upravené home stagerom sa predávajú výrazne rýchlejšie a často aj za vyššiu cenu.

V priemere sa každá nehnuteľnosť, ktorá prešla Home Stagingom, predá za 37 dní, aspoň podľa výskumu American Real Estate Staging Association. Samozrejme, záleží na tom, či ide o byt alebo dom a tiež od lokality.

Compare listings

Compare