Vitajte v našej realitnej kancelárii

Naša spoločnosť sa špecializuje na kvalitné nehnuteľnosti v prémiových lokalitách Bratislavy a blízkom okolí.

Naše služby poskytujeme v oblasti rezidenčných, kancelárskych a retailových nehnuteľností.

Bc. Monika Šiffelová, CEO, METROPOLITAN  real estate group

Naše služby
HOMESTAGING - pozrite si výsledky našej práce

Dôkladná príprava nehnuteľnosti pred uvedením na trh

Naše služby
Najväčší rozsah poskytovaných služieb na Slovensku

Ponúkame kompletné služby pri predaji a prenájme nehnuteľností. Radi vám poradíme so všetkým, čo máte v pláne. Svoju nehnuteľnosť môžte s nami predať rýchlo a za lepšiu cenu.

Extenzívny online marketing

Naša jedinečná extenzívna marketingová stratégia prináša výsledky. Nechceme Vašu nehnutelnosť len zadať do systému. Máme osobný a veľmi špecifický prístup ku každej nehnuteľnosti. Spolupracujeme s našimi klientmi od úplného začiatku v snahe určiť a nastaviť tú najlepšiu predajnú stratégiu za čo najlepšiu cenu. Vaša nehnutelnosť je viditeľná nielen na slovenskom trhu ale je prezentovaná globálne. Sme neustálne v kontakte s celým svetom prostredníctvom našich sociálnych sietí. Správna prezentácia nehnuteľnosti je všetko. My rozumieme tomuto procesu a spolu so zmyslom pre detail a zanietením patríme ku špičke v našom obore.

Profesionálne fotografie

Žijeme v rýchlej digitálnej dobe. Náš mozog sa prostredníctvom fotografií rozhoduje v priebehu niekoľkých milisekúnd: áno-nie, chcem-nechcem a už nikto nepochybuje ako veľmi dôležitá je fotografia ako komunikačný nástroj. V internetovej ponuke sú stovky bytov a máte veľmi krátky čas na to, aby ste urobili dobrý prvý dojem a zaujali. Preto sú krásne profesionálne fotografie pri prezentovaní Vašej nehnuteľnosti našou prioritou. Klienti si takmer výhradne vyberajú z online ponuky a fotografie im pomôžu sa rozhodnúť kde si dokážu predstaviť svoj nový domov. Krásne profesionálne fotografie vytvoria pozitívnu emóciu a klienti sa môžu doslova „zamilovať” práve do Vášho bytu či domu.

Home staging

Mnoho ľudí odpovedá na otázku ako ste vybrali svoj nový domov: “Bola to láska na prvý pohľad.“ Samozrejme do výberu zasahujú aj logické argumenty, ale emócia a dobrý pocit z daného priestoru zohrávajú zásadnú úlohu. Práve home staging dokáže pripraviť nehnuteľnosť tak, aby sa ukázala v tom najlepšom svetle a byt/dom sa predal alebo prenajal rýchlejšie a za vyššiu cenu. Táto služba zahŕňa napríklad dôkladné upratanie, zmenu usporiadania nábytku, zladenie farebnej schémy, nastavenie osvetlenia, výber správneho hudobného motívu a mnoho ďalšieho, ktoré pomôžu klientovi prestaviť si tento priestor ako svoj nový domov.

Video prezentácia

Pre našich exkluzivnych klientov spolupracujeme s profesionálmi na príprave video prezentácie, ktorá zachytí jednak unikátnu atmosféru Vašej nehnuteľnosti a tiež špecifický životný štýl s ním spojený. Video prezentácia bude publikovaná na našom YouTube kanáli aj ďalších osobných aj profesionálnych online platformách. Ponuky nehnuteľností, ktorých súčasťou je aj videoprezentácia, sú až o 250 % atraktívnejšie pre záujemcov, ako v prípadoch kedy sa video nevyužíva. Video sprostredkuje potencionálnemu kupcovi nehnuteľnosť oveľa lepšie ako fotografie, lepšie si predstaví plochu a priestor a umožní sa mu do nehnuteľnosti opakovane vrátitť aj po absolvovaní obhliadky.

Concierge service

Odporučíme a realizujeme na naše náklady vybrané služby a úpravy, aby sme zlepšili vzhľad vašej nehnuteľnosti a zvýšili jej hodnotu, čo bude znamenať menej času na trhu a ešte vyššiu návratnosť predaja. Cieľom Concierge je pripraviť Vašu nehnuteľnosť na uvedenie na trh so zameraním na zvýšenie jej hodnoty a ziskovosti. Služba zahŕňa mimo iné aj : hĺbkové upratovanie a čistenie, vysťahovanie starého vybavenia a nábytku, odstránenie pachov, kozmetické renovácie, maľovanie, home staging

Obhliadky

Obhliadka je mimoriadne dôležitá, preto príprave na ňu venujeme dostatok času. Emócia a dobrý pocit z daného priestoru zohrávajú zásadnú úlohu, nehnuteľnosť rozvoniame, nastavíme osvetlenie, vyberieme správny hudobný motív a mnoho ďalších detailov, ktoré pomôžu klientovi predstaviť si tento priestor ako svoj nový domov.. Práve home staging dokáže pripraviť nehnuteľnosť tak, aby sa ukázala v tom najlepšom svetle a byt/dom sa predal rýchlejšie a za vyššiu cenu.

KVALITA
Naše skúsenosti hovoria za nás
rokov skúseností
0
aktívnych záujemcov
0 +
aktívnych nehnuteľností
0 +
spokojných zákazníkov
0

S nami získate za vašu nehnuteľnosť 5-15 % viac

Inovatívne metódy predaja

20 rokov skúseností v realitách

Obhliadky, ktoré sú pre klienta zážitkom

8 Dôvodov

prečo si vybrať

METROPOLITAN

Extenzívny online marketing

Profesionálne fotografie a videoprezentácie

Luxusný homestaging

Concierge servis

Ako pracujeme

Kontaktujte nás


Compare listings

Compare