METROPOLITAN
real estate group

Metropolitan Real Estates Group je butiková realitná kancelária, ktorá sa špecializuje na prenájom a predaj  kvalitných a luxusných nehnuteľností pre zahraničnú ale aj domácu klientelu.  Patríme k najväčším na bratislavskom realitnom trhu.

Naším cieľom je neustále udávať trendy a posúvať kvalitu a úroveň realitného trhu na Slovensku. 

Veríme, že každý klient si zaslúži výnimočné služby a pozornosť venovanú detailom, či už kupuje alebo prenajíma nehnuteľnosť.

Bc. Monika Šiffelová
CEO

Vysoko motivovaný profesionál s viac ako 21-ročnými skúsenosťami v oblasti nehnuteľností a manažmentu, ktorý vytvára profesionálne a lojálne vzťahy s klientmi a zamestnancami, pričom riadi administratívne úlohy a maklérov so zameraním na excelentný klientský servis. Pracuje samostatne ako manažér a líder, ako aj spolupracujúci člen tímu. Aplikuje obchodné poznatky a rozsiahle skúseností s cieľom splniť ciele spoločnosti.

Skúsený komunikátor, vyjednávač a vedúci tímu špecializujúci sa na rezidenčné transakcie. Vysoko kvalifikovaná v oblasti  customer service v medzinárodnom prostredí. Implementuje inovatívne pracovné procesy na udržanie vysokej úrovne spokojnosti klientov. Počas svojej viac ako 21-ročnej kariéry zamestnala, vyškolila a riadila viac ako 150 realitných maklérov, v rokoch 2004-2005 vytvorila unikátny systém školení maklérov a inovatívny systém práce s klientom. Od roku 2004 manažovala viac ako 10 000 realitných transakcií presahujúcich 50 mil. EUR.

HISTÓRIA
AKO TO VŠETKO ZAČALO
ŠTATISTIKA
ČO HOVORIA ČÍSLA

Viac ako 21-ročná prax v oblasti prenájmu a predaja nehnuteľností, manažmente a tréningu realitných maklérov

Rokov skúseností
0 +
Vyškolených maklérov
0 +
Realitných transakcií
0 +
Objem realitných transakcií
0 mil.EUR+
MINULOSŤ

MOJE ZAČIATKY

Moja prvá realitná kancelária, náš team, Praha 2006
Moje pôvodné kancelárie v Malej Štupartskej, Praha 1
Sidlo mojej pražskej realitnej kancelárie vedľa Staromestského námestia
Previous slide
Next slide
Naše kancelárie na Hurbanovom námestí, Bratislava
Prišla jar
Vitajte u nás
Návšteva exhibície vo Viedni
Pri práci
Pri práci
Pri práci
Pri práci
Previous slide
Next slide
MINULOSŤ

KDE SME TERAZ

Compare listings

Compare