8 tipov ako nájsť tú najlepšiu realitnú kanceláriu

  • 1

 

Viete ako vybrať realitnú kanceláriu?  Realitných kancelárií je veľa a preto je dôležité vedieť ako vybrať tú správnu, na čo sa pozerať a čo hľadať, aby ste našli tých správnych ľudí. Na tom záleží ako rýchle a úspešne prejdete celým procesom. Máte právo byť opatrní. Jedná sa predsa o Vaše peniaze. Ak sa jedná o kúpu alebo predaj bytu, je dosť pravdepodobné, že je to niečo čo absolvujete jeden alebo dvakrát za život. V tom prípade chcete mať po svojom boku profesionála, teda niekoho kto má prehľad, prax a skúsenosti.

 

  1. Široká ponuka nehnuteľností

Menej nie je viac. Viac je vždy viac. Keďže si hľadáte bývanie, či už sa jedná o prenájom alebo o predaj, ide o veľkú finančnú investíciu. To znamená, že si chcete vybrať dobre. Preto potrebujete širokú ponuku, aby ste našli presne to čo si predstavujete a po čom túžite. To isté platí ak svoju nehnuteľnosť prenajímate alebo predávate. Potrebujte realitnú kanceláriu s prístupom k veľkému množstvu klientov, aby ste svojho klienta našli rýchle. Čas je dôležitý faktor. Inak budete čakať na svojho klienta príliš dlho alebo budete musieť ísť s cenou dole.

  1. Moderná webová stránka

Prehľadná a moderná webová stránka Vám umožní rýchle sa zorientovať na realitnom trhu. Môžete tak vyhľadávať nehnuteľnosti podľa Vašich požiadaviek a komunikovať s realitnými maklérmi. V podstate je to výkladná skriňa realitnej kancelárie a definuje jej identitu.

 

  1. Vysoký štandard služieb

Pozrite si aké služby realitná kancelária ponúka. Samozrejmosťou by mala byť vysoká úroveň prezentácie nehnuteľnosti. To zahŕňa napríklad kvalitné profesionálne fotografie. Ďalšie bežne poskytovanou službou sú právne služby. Hľadajte ale realitnú kanceláriu, ktorá poskytuje oveľa viac ako len bežný štandard. U nás v ponuke nájdete nadštandartné služby ako je extenzívny online marketing, video prezentácie alebo home staging. Ďalšou našou službou je overovanie bonity nájomníka, ktorá je novou revolučnou novinkou na slovenskom realitnom trhu.

  1. Komunikácia maklérov

Osobná skúsenosť Vám povie všetko. Skúsení makléri poznajú realitný trh a dokážu skvele komunikovať. A tým myslíme nielen výborne prezentovať, ale aj dobre počúvať a porozumieť. S maklérmi strávite veľa času a preto si musíte dobre rozumieť.

 

  1. Referencie

Opýtajte sa svojich známych aké mali skúsenosti s realitnou kanceláriou alebo si vyhľadajte referencie na internete. Osobné skúsenosti Vám povedia najviac.

 

  1. Kancelária

Osobná návšteva kancelárie Vám tiež napovie veľa. Sú to reprezentatívne priestory? Aká je tam atmosféra? Interiér kancelárie, celkové vystupovanie maklérov a firemná kultúra obecne Vám ukážu či jednáte s profesionálmi. Prostredie, v ktorom makléri pracujú preto vypovedá o mnohom.

 

  1. Znalosť lokálneho trhu

Nájdite si realitnú kanceláriu, ktorá sa špecializuje na danú lokalitu. Ideálne by v nej mali pracovať ľudia čo v v danej oblasti nielen pracujú ale aj žijú. Proste sú s týmto miestom a touto lokalitou spätí a to Vám dá pridanú hodnotu spočívajúcu v hlbokej znalosti a porozumení danému miestu.

 

  1. Dajte na svoj vnútorný pocit

Všetko ste preštudovali, našli ste potrebné informácie, teraz dajte na svoj vnútorný pocit. Ten Vás povedie.

 

Teraz viete ako na to. Prajeme Vám nech je Vaša skúsenosť z realitného trhu príjemná.

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare