PREDANÉ METROPOLITAN | EXKLUZÍVNE Slnečný 2i byt v MATADORKE

 • 173,000€
Gustáva Mallého, Bratislava - Petržalka
PREDANÉ METROPOLITAN | EXKLUZÍVNE Slnečný 2i byt v MATADORKE
Gustáva Mallého, Bratislava - Petržalka
 • 173,000€

Popis / Description

EXKLUZÍVNE Slnečný 2i byt ( užitková plocha 39 m2 ) plus veľký balkón ( 8,4 m2 ) a parkovacie státie v novostavbe Matadorka na predaj

Byt sa nachádza na 4 poschodí v novostavbe Matadorka. Byt bol kolaudovaný v roku 2020. Je orientovaný na juh, s výhľadom na tichú, slnečnú stranu.

Dispozične je riešený vstupnou halou s vstavaným úložným priestorom, obývacou miestnosťou prepojenou s plne vybavenou kuchyňou so spotrebičmi (chladnička, mraznička, indukčná varná doska, el. rúra, mikrovlnka, umývačka riadu) a jedálenskou časťou s prístupom na balkón (8,4 m2), samostatnou spálňou so šatníkom, kúpeľňou so sprchovým kútom, práčkou a WC.

Vybavenie:

– podlahové kúrenie
– okná a balkónové dvere s izolačným trojsklom
– budova s výťahom
– zelený vnútroblok pre rezidentov
– budova s 24/h recepciou
– audiovrátnik
– parkovacie miesto v garáži ( za 20 000€)
– vykurovanie je zabezpečované tepelným čerpadlom voda/voda, vysoko efektívnym zdrojom tepla a zároveň chladu. Ako vykurovací systém je v bytoch inštalované podlahové vykurovanie. Výhodou tohto systému je, že vieme našim klientom zabezpečiť aj pasívne prichladenie v tej istej cene bytu. Chladenie týmito spôsobmi je oveľa
komfortnejšie než pri použití „štandardných“ klimatizačných jednotiek, keďže nebudete musieť vykonávať pravidelný servis spojený s výmenou filtrov, budete dýchať menej
prachu a v neposlednom rade budete odbremenení od hluku
– individuálne meranie tepla pre každý byt
– okná a balkónové dvere: plastové 5-komorové, tepelno-izolačné trojsklo so zvýšeným útlmom hluku, číre sklo, okenné parapety vo farbe okenných rámov, vonkajšie
plechové, vnútorné plastové, biele kľučky
– podlahy: izby – laminátové parkety vrátane líšt, ostatné priestory keramické a gresové dlažby

Budova:

– obvodové murivo: železobetón hrúbky 22 cm – 33 cm + zateplenie v kombinácií minerálna vlna a polystyrén
strechy: železobetónová stropná doska + izolácia
– fasáda: fasádna omietka
– vnútorné omietky: vápenno-cementové
– vnútorné maľby: tekuté maliarske zmesi (biela)

Jedno parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v podzemnej garáži, z ktorej je suchou nohou prístup do bytového domu.

Cena parkovacieho miesta je 20 000 EUR ( parkovacie miesto nie je súčasťou ceny bytu ).

Mesačné zálohové úhrady ( správa; tvorba fondu prevádzky, údržby a opráv; teplo na ÚK; teplo na prípravu TÚV; studená voda TÚV; studená voda; upratovanie; odvoz a likvidácia odpadu; elektrická energia – spoločné priestory a zariadenia; chladenie; poistenie; revízia a prehliadky; paušálny servis výťahov; strážna služba; požiarna ochrana; záhradnícke práce; ostatné (havarijná služba. deratizácia, iné) činia 136€/ mesačne + vlastná spotreba energie.

Zálohové predpisy na parkovacie miesto sú 22€/mesačne.

MATADORKA je polyfunkčný bytový komplex, ktorý budúcim majiteľom ponúkne vysoký štandard bývania spolu s všestrannou občianskou vybavenosťou.

Lokalita je známa výbornou dopravnou dostupnosťou, cesta do centra mesta trvá cca 10 minút, blízke napojenie na diaľničný obchvat umožňuje dobré spojenie s ostatnými časťami Bratislavy, aj prístup do Rakúska. Bytový dom má v okolí kompletnú sieť obchodov a služieb, poštu, banku, škôlku, školu, športové, kultúrne a spoločenské zariadenia ktoré ponúka daná mestská časť. V komplexe sa nachádza aj materská škola. V blízkosti sa nachádza železničná stanica, kúpalisko, a ďalšia vybavenosť.

Cena za nehnuteľnosť je konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri.

Nehnuteľnosť bola pripravená na predaj na mieru našim Homestaging a Concierge oddelením , aj Vaša nehnuteľnosť si zaslúži prezentáciu a predaj na úrovni. Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2683-51
Miestnosti
2
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
39 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Metropolitan Estates s.r.o spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Viac informácií.

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates