PREDANÉ EXKLUZÍVNE Slnečný priestranný 3 izbový byt s balkónom

 • 166,000€
Dudvážska, Bratislava - Podunajské Biskupice
PREDANÉ EXKLUZÍVNE Slnečný priestranný 3 izbový byt s balkónom
Dudvážska, Bratislava - Podunajské Biskupice
 • 166,000€

Popis / Description

EXKLUZÍVNE Slnečný priestranný byt s celkovou rozlohou 69,8 m2 s lodžiou (3,5m2) na predaj sa nachádza na Dudvážskej ulici na 3. poschodí (8) zatepleného bytového domu s novým výťahom. V dvoch spálňach sa nachádzajú nové plastové okná. Obývací priestor je vybavený dreveným oknom a lodžia hliníkovými oknami. Celý dom je zabezpečený funkčným kamerovým systémom. Panelový byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred 10-mi rokmi a zateplený bol pred ôsmymi rokmi.

Dispozícia 69,8m2 panelového bytu, ktorý sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží (8) je riešená vstupnou halou, kúpeľnou vybavenou práčkou a sprchovým kútom, oddelenou toaletou, samostatnou kuchynskou časťou zariadenou spotrebičmi (chladnička, mraznička, el. rúra, sporák), slnečnou obývačkou s prístupom na lodžiu s rozlohou 3,5m2, a dvoma oddelenými spálňami.
Pomocou jednoduchej a časovo nenáročnej rekonštrukcie je možné v byte vytvoriť štvrtú miestnosť z kuchyne (presunom kuchyne do obývacieho priestoru) či už na účel pracovne alebo detskej izby.

K bytu prislúcha aj pivničná kobka s rozlohou 1,8m2. Bezproblémové parkovanie je možné riešiť voľne na ulici pod bytom. Byt má spoločné vykurovanie, nové stúpačky, nové plastové okná, nový výťah a celý bytový dom je zabezpečený funkčným kamerovým systémom.

Náklady spojené s užívaním bytu tvoria 90€/mes. pre jednu dospelú osobu pričom cena zahŕňa poplatky za energie ako aj poplatky spojené s fondom opráv.

Byt sa nachádza na Dudvážskej ulici v mestskej časti Podunajské Biskupice. Lokalita sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou, blízkosťou obchodov, potravín, služieb, reštaurácií či kaviarní. V blízkosti bytu sa na nachádza aj detské ihrisko a park s množstvom zelene. Z časti, v ktorej je byt umiestnený je dobrá dostupnosť do ktorejkoľvek časti Bratislavy a či už MHD, autom alebo električkou.

Cena zahŕňa aj províziu pre RK.

Detaily

ID nehnuteľnosti
662905
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
70 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Metropolitan Estates s.r.o spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Viac informácií.

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates