METROPOLITAN │ Ponúkame na predaj krásny priestranný 3i byt v centre

 • 295,000€
Obchodná, Bratislava - Staré Mesto
METROPOLITAN │ Ponúkame na predaj krásny priestranný 3i byt v centre
Obchodná, Bratislava - Staré Mesto
 • 295,000€

Popis / Description

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj renovovaný priestranný 3-izbový byt (85,5 m2) v historickej časti Starého Mesta na Obchodnej ulici.

POPIS BYTU:
3-izbový byt, ktorý sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží ( zo 6 ) v bytovom dome s výťahom , ktorý bol postavený v roku 1932. Celková podlahová plocha bytu predstavuje 85,5 m2. Za dverami bytu sa nachádza vstupná hala. Po ľavej strane sa nachádza toaleta a kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Halu a chodbu spájajúcu obývačku s kuchyňou a ďalšie dva izby delí stena so zabudovanou skriňou. Po prejdení do chodby sa na pravej strane nachádza priestranná obývačka spojená s modernou a priestrannou kuchyňou, ktorá je vybavená všetkými spotrebičmi a raňajkovým pultom. Obývačka je zvukovo odizolovaná od susediaceho bytu. Vedľa obývacej miestnosti sa nachádza druhá izba, ( menšia spálňa / detská izba / pracovňa ), vedľa ktorej sa nachádza väčšia spálňa so zabudovanou vstavanou skriňou. Dostatok úložného priestoru sa nachádza aj v chodbe vďaka veľkým vstavaným skriniam na mieru. Výhľad zo všetkých miestnosti je na Obchodnú ulicu.

STAV BYTU:
Byt je v stave s poslednou rekonštrukciou vykonanou v roku 2016. Je kompletne zariadený s orientáciou na severozápad. Je to jeden zo štyroch bytov na druhom nadzemnom podlaží. Susedí iba s jedným vedľajším bytom, ktorý je zvukovo odizolovaný spoločnou stenou v obývačke. Bytový dom má 6 nadzemných podlaží a nachádza sa v ňom výťah. Mesačné náklady na byt predstavujú 250,- €.

PARKOVANIE:

Parkovanie je verejné (rezidenčné parkovanie stojí 38€/rok).

LOKALITA:
Byt sa nachádza v srdci Bratislavy v historickej časti Starého Mesta. Má skvelú pešiu dostupnosť k zastávkam mestskej hromadnej dopravy – Poštová, je rovno pred vchodom. Vysoká, Hodžovo námestie, Zochova, Kapucínska, Kamenné námestie. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. V tesnej blízkosti sa nachádza kníhkupectvo Martinus, kopec reštaurácií a kaviarní, obchodov, potraviny, fitness, bary, univerzity (fakulty Technickej a Komenského univerzity, Hudobná a tanečná fakulta VŠMU, ) Za 15 minút sa dá dostať pešo k Bratislavskému hradu.
Byt je ihneď voľný a bez akéhokoľvek záložného práva. Súčasťou ceny je aj podiel na spoločných priestoroch. Byt je výhodný aj ako investícia – atraktívna lokalita pre prenájom nehnuteľnosti, je vhodný na spolubývanie, napríklad pre zahraničných študentov, pre ktorých je táto lokalita veľmi vyhľadávanou. Cena je vrátane provízie RK.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2020-263
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
85.5 m2
Rok výstavby
1932

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Metropolitan Estates s.r.o spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Viac informácií.

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates