Krásny 3i mezonet v centre mesta na predaj

 • 242,000€
Lazaretská, Bratislava - Staré Mesto
Krásny 3i mezonet v centre mesta na predaj
Lazaretská, Bratislava - Staré Mesto
 • 242,000€

Popis / Description

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový mezonetový byt (85,04m2) v tesnej blízkosti historickej časti Starého Mesta.

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový mezonetový byt, ktorý sa nachádza na siedmom nadzemnom podlaží (7) v bytovom dome s výťahom a s krásnou záhradou vo vnútrobloku. Celková podlahová plocha bytu predstavuje 85,04m2. Do bytu sa vchádza cez predsieň priamo do obývačky s jedálenským kútom. V tomto priestore sa nachádzajú aj schody, ktoré vedú do vrchného podlažia tohto bytu. Po pravej strane sa nachádza kuchyňa, ktorá je oddelená priečkou, za ňou nasleduje priestranná kúpeľňa s vaňou. Hneď vedľa je umiestnená samostatná toaleta. Po ľavej strane je vstup do samostatnej spálne. Na hornom poschodí tohto mezonetu sa nachádza ďalšia spálňa a rozsiahli úložný priestor.

STAV BYTU:
Byt je po kompletnej rekonštrukcií a zariadený, klimatizovaný. Situovaný je na siedmom nadzemnom podlaží, spolu s trom susednými bytmi. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, je v pôvodnom stave. Byt sa nachádza v nadstavbe, ktorá bola nadstavená v roku 2000. Strecha nad bytom bola zateplená V súčasnosti má sedem nadzemných podlaží. V bytovom dome sa nachádza výťah. Mesačné náklady na byt predstavujú približne 100€. Vo vnútrobloku domu sa nachádza krásna udržovaná záhrada s detským ihriskom. Drevené okná Velux sú orientované z dolného poschodia do tichého vnútrobloku.

PARKOVANIE:
Budova neposkytuje parkovanie. Možnosť prenajať rezidenčnú kartu od mesta za 38€/mesiac.

LOKALITA:
Byt sa nachádza vo výbornej lokalite v tesnej blízkosti historickej časti Starého Mesta. Má skvelú pešiu dostupnosť k zastávkam mestskej hromadnej dopravy. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. V tesnej blízkosti sa nachádza Eurovea, Twin City, Právnická fakulta univerzity Komenského, Divadlo Malá Scéna, Nové SND.

Byt je ihneď voľný bez záložného práva. Súčasťou ceny je aj podiel na spoločných priestoroch. Byt je výhodný aj ako investícia – atraktívna lokalita na prenájom nehnuteľnosti, je vhodný na spolubývanie, napríklad pre zahraničných študentov, pre ktorých je táto lokalita veľmi vyhľadávanou. Cena nie je vrátane provízie pre RK.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2020-302
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
62 m2
Rok výstavby
2010

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Metropolitan Estates s.r.o spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Viac informácií.

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates