Veľké komerčné priestory (570m2) pri Kolibe na prenájom

 • 3,700€/mes.
Vosková, Bratislava - Nové Mesto

Veľké komerčné priestory (570m2) pri Kolibe na prenájom

Vosková, Bratislava - Nové Mesto
 • 3,700€/mes.

Popis / Description

Veľké komerčné priestory (570m2) pri Kolibe na prenájom pozostávajú z 3NP, pričom v suteréne je umiestnené privátne SPA s fínskou saunou, parnou saunou, vykurovaných ležadiel a jacuzzi. Súčasťou suterénu sú aj dva sklady (jeden vykurovaný a druhý bez vykurovania) a technická miestnosť. Na 1NP je umiestnená privátna a rezidenčná časť ktoré je možné od seba oddeliť posuvnými dverami. Každý časť je vybavená vlastným sociálnym zariadením. Okrem týchto miestností sa tu nachádza priestranná kuchynská časť zariadená najmodernejšími spotrebičmi, pracovňa, práčovňa, miestnosť pre upratovačku a priestranná terasa s výhľadom.
Na 2NP sú umiestnené tri privátne izby (každá so svojim vlastným sociálnym zariadením) a dve rezidenčné izby (každá taktiež s vlastným sociálnym zariadením).
Na najvyššom 3NP sa nachádza izba, ktorú je možné využívať ako pracovňu a veľká terasa s krásnym výhľadom. Vila je umiestnená v rezidenčnej časti, patrí k nej veľká garáž s parkovacím státím pre 4 autá a vonkajším parkovacím státím pre 3 až 4 autá. Súčasťou vily je aj krb, KTV, internet a bezpečnostné zabezpečenie. Lokalita, v ktorej sa vila nachádza je v blízkosti lesa Malých Karpát a je odtiaľ dobrá dostupnosť priamo do centra či už MHD alebo autom. Taktiež sa v jej blízkosti nachádza aj blízkosť obchodov a služieb. K výške nájomného budú pripočítané aj poplatky za energie.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-398
Kúpeľne
7
Úžitková Plocha
570 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates