Úplne nový štýlový 2i byt v SKYPARK s lodžiou

 • 800€/mes.
Továrenská, Bratislava - Staré Mesto

Úplne nový štýlový 2i byt v SKYPARK s lodžiou

Továrenská, Bratislava - Staré Mesto
 • 800€/mes.

Popis / Description

Úplne nový 2i byt s lodžiou v rezidenčnom komplexe SKYPARK s parkovaním na prenájom.
Byt sa nachádza na 13. (z 30) poschodí a ponúka dve svetlé, dizajnové izby, vstupnú chodbu s priestorovým priestorom, na ktorom sa nachádza kúpeľňa s oddelenou toaletou a lodžiou. Slnečná obývacia miestnosť, v ktorej je dostupná nová technológia rekuperácie vzduchu je spojená s modernou, plne vybavenou kuchyňou. V spálni s prístupom na lodžiu sa nachádza množstvo úložného priestoru. Komplex je zabezpečený 24h recepciou. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, blízkosťou, obchodov a služieb, lekární či detským ihriskom priamo v komplexe.
Unikátnym riešením priestoru bývalej priemyselnej zóny Mlynských nív sa podarilo vytvoriť úplne novú časť bratislavského centra. Zachovaním Jurkovičovej teplárne a výstavbou verejného mestského parku spája SKY PARK hodnotný verejný priestor s moderným bývaním svetovej úrovne. Výhodné umiestnenie bytu ponúka dobrú dostupnosť do ktorejkoľvek časti Bratislavy či už MHD, autom alebo električkou.
K bytu prislúcha aj parkovacie státie vo výške 100 €/mes. a pivničná kobka. K výške nájomného sa pripočítajú aj energie vo výške 200 €/mes.
.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-349
Miestnosti
2
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
56 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates