Úplne nový 3i byt s panoramatickým výhľadom na Bratislavu SKYPARK

 • 1,100€/mes.
Továrenská, Bratislava - Staré Mesto

Úplne nový 3i byt s panoramatickým výhľadom na Bratislavu SKYPARK

Továrenská, Bratislava - Staré Mesto
 • 1,100€/mes.

Popis / Description

Projekt SKYPARK je unikátny rezidenčný komplex v Bratislavskej mestskej časti Staré Mesto. Tento 3-izbový byt o rozlohe 82m2 ponúka to pravé pre moderné bývanie. Byt je doposiaľ neobývaný a prenajíma sa nezariadený, s kompletne vybavenou kuchyňou. Kúpeľňa s dvomi umývadlami, vaňou a oddeleným WC. Byt sa navyše nachádza na 26. poschodí rezidenčného komplexu a ponúka neuveriteľný panoramatický výhľad na celú Bratislavu z krytej loggie (5m2).

Byt je plne klimatizovaný a disponuje kvalitnými drevenými podlahami a nadštandardnou sanitou, Byt sa nachádza v 3.veži a má k dispozícii 4 osobné rýchlo-výťahy, najmodernejší štandard a technické vymoženosti, výhľad na panorámu mesta, moderná architektúra ovplyvnená vizionárkou Zahou Hadid. V rezidenčnom komplexe sa nachádza 24-hodinová recepcia.

Unikátnym riešením priestoru bývalej priemyselnej zóne Mlynských nív sa podarilo vytvoriť úplne novú časť bratislavského centra. Zachovaním Jurkovičovej teplárne a výstavbou verejného mestského parku spája SKY PARK hodnotný verejný priestor s moderným bývaním svetovej úrovne. Novostavba sa nachádza v centre Starého Mesta s dostupnosťou k obchodom, reštauráciám a miestam pre zábavu.

Možnosť prenájmu parkovacieho miesta 100EUR/mes.

Cena energií nie je súčasťou nájmu a činí 250EUR/MES.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-272
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
82 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates