Úplne nový 3-izbový byt v projekte SKYPARK s výhľadom na mesto, loggia

  • 1,000€/mes.
Továrenská, Bratislava - Staré Mesto

Úplne nový 3-izbový byt v projekte SKYPARK s výhľadom na mesto, loggia

Továrenská, Bratislava - Staré Mesto
  • 1,000€/mes.

Popis / Description

Unikátny bytový komplex v Bratislavskej mestskej časti Staré Mesto. 3-izbový byt o rozlohe 100m2 v projekte SkyPark ponúka to pravé pre moderné bývanie. Byt je doposiaľ neobývaný a je zariadený moderným nábytkom na mieru. Byt sa navyše nachádza na 25. poschodí bytového komplexu a ponúka neuveriteľný panoramatický výhľad na celú Bratislavu. Byt ponúka priestrannú loggiu (5m2).

Byt je plne klimatizovaný a disponuje kvalitnými drevenými podlahami a nadštandardnou sanitou, veža má k dispozícii 4 osobné rýchlo výťahy, najmodernejší štandard a technické vymoženosti, výhľad na panorámu mesta, moderná architektúra ovplyvnená vizionárkou Zahou Hadid. V bytovom komplexe sa nachádza 24-hodinová recepcia.

Unikátnym riešením priestoru bývalej priemyselnej zóne Mlynských nív sa podarilo vytvoriť úplne novú časť bratislavského centra. Zachovaním Jurkovičovej teplárne a výstavbou verejného mestského parku spája SKY PARK hodnotný verejný priestor s moderným bývaním svetovej úrovne.

Cena za energie nie je súčasťou nájmu a činí 300EUR/mes. k cene nájmu. K bytu prislúcha pakovacie miesto v podzemnej garáži a pivničná kobka.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-168
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
100 m2

Vybavenie/ Equipment

Kontakt

MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates
  • + 421 948 277 928

Kontaktujte nás .....Contact us....

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates