REZERVOVANÉLuxusný úplne nový 3i byt s balkónom SKYPARK

  • 1,100€/mes.
Továrenská, Bratislava - Staré Mesto

REZERVOVANÉLuxusný úplne nový 3i byt s balkónom SKYPARK

Továrenská, Bratislava - Staré Mesto
  • 1,100€/mes.

Popis / Description

Úplne nový krásny 3-izbový byt s rozlohou 89 m2 v novostavbe e SKYPARK na 14. poschodí.

Moderne riešený byt sa ponúka zatiaľ nezariadený, pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne s jedálenským kútom a obývačkou, 2 oddelených spání, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. K dispozícii je loggia s rozlohou 5,9 m2 a dychberúcim výhľadom na Bratislavu.
Byt môže byť plne zariadený moderným nábytkom. Kuchynská linka bude na mieru. Doposiaľ neobývaný byt. Plne klimatizovaný byt, klimatizovaná každá obytná miestnosť, kvalitné drevené podlahy a nadštandardná sanita, panoramatické veľkoplošné okná (troj-sklo s bezpečnostnou kľučkou), veža má k dispozícii 4 osobné rýchlo výťahy, najmodernejší štandard a technické vymoženosti, výhľad na panorámu mesta, moderná architektúra ovplyvnená vizionárskou Zahou Hadid.
V dome sa nachádza 24/7 recepcia a strážna služba

Unikátnym riešením priestoru bývalej priemyselnej zóne Mlynských nív sa podarilo vytvoriť úplne novú časť bratislavského centra. Zachovaním Jurkovičovej teplárne a výstavbou verejného mestského parku spája SKY PARK hodnotný verejný priestor s moderným bývaním svetovej úrovne.

Poplatky za energie nie sú zahrnuté v cene nájmu a činia 250 EUR/mesačne. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta v podzemnej garáži spolu za 200 EUR/mes.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-58
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
89 m2

Kontakt

MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates
  • + 421 948 277 928

Kontaktujte nás .....Contact us....

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates