REZERVOVANÉ METROPOLITAN | Moderný 3-izbový byt v projekte SKYPARK

 • 1,100€/mes.
Továrenská, Bratislava - Staré Mesto

REZERVOVANÉ METROPOLITAN | Moderný 3-izbový byt v projekte SKYPARK

Továrenská, Bratislava - Staré Mesto
 • 1,100€/mes.

Popis / Description

Unikátny bytový komplex v Bratislavskej mestskej časti Staré Mesto. 3-izbový zariadený byt o rozlohe 100m2 v projekte SkyPark ponúka to pravé pre moderné bývanie. Byt je zariadený moderným nábytkom na mieru. Byt sa navyše nachádza na 25. poschodí bytového komplexu a ponúka neuveriteľný panoramatický výhľad na celú Bratislavu. Byt ponúka priestrannú loggiu (5m2).

Byt je plne klimatizovaný a disponuje kvalitnými drevenými podlahami a nadštandardnou sanitou, veža má k dispozícii 4 osobné rýchlo výťahy, najmodernejší štandard a technické vymoženosti, výhľad na panorámu mesta, moderná architektúra ovplyvnená vizionárkou Zahou Hadid. V bytovom komplexe sa nachádza 24-hodinová recepcia.

Unikátnym riešením priestoru bývalej priemyselnej zóne Mlynských nív sa podarilo vytvoriť úplne novú časť bratislavského centra. Zachovaním Jurkovičovej teplárne a výstavbou verejného mestského parku spája SKY PARK hodnotný verejný priestor s moderným bývaním svetovej úrovne.

Cena za energie nie je súčasťou nájmu a činí 300EUR/mes. k cene nájmu. K bytu prislúcha pakovacie miesto v podzemnej garáži a pivničná kobka za poplatok 100€/mes.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-168
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
100 m2

Vybavenie/ Equipment

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates