Priestranný zariadený 5 izbový byt s terasou na prenájom

 • 2,000€/mes.
Ľubinská, Bratislava - Staré Mesto

Priestranný zariadený 5 izbový byt s terasou na prenájom

Ľubinská, Bratislava - Staré Mesto
 • 2,000€/mes.

Popis / Description

Priestranný zariadený 5 izbový byt s terasou na prenájom. Byt sa nachádza na druhom poschodí 3-poschodového rodinného domu v tichej lokalite. Byt je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom kuchyňa plne vybavená spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elek. rúra, sporák, digestor, umývačka riadov), jedálenský priestor, obývací priestor s televíziou. Zvyšok bytu predstavujú štyri spálne, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom. Z bytu je prístup na veľkú terasu (25m2). Priestor bytu je klimatizovaný.
Parkovanie po dohode s majiteľkou pred bytovým domov, príp. vonkajšie parkovanie v okolí. Byt sa nachádza v tichej časti Bratislavy v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, blízkosťou obchodov, potravín, služieb, reštaurácií či kaviarní. V blízkosti bytu sa na nachádza aj detské ihrisko a park s množstvom zelene. Z časti, v ktorej je byt umiestnený je dobrá dostupnosť do ktorejkoľvek časti Bratislavy a či už MHD, autom alebo električkou.
K výške nájomného sa pripočítavajú energie vo výške cca 100€, súčasťou ktorých je vysokorýchlostný internet a satelitná televízia. Rodinný dom disponuje aj vlastnými solárnymi panelmi.

Detaily

ID nehnuteľnosti
662542
Miestnosti
5
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
140 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates