Priestranný a moderne zariadený rodinný dom v Ružinove na prenájom

 • 1,150€/mes.
Nové záhrady, Bratislava - Ružinov

Priestranný a moderne zariadený rodinný dom v Ružinove na prenájom

Nové záhrady, Bratislava - Ružinov
 • 1,150€/mes.

Popis / Description

Priestranný a moderne zariadený rodinný dom v Ružinove na prenájom. Dom je dispozične riešený samostatným vstupom, priestranným a svetlým obývacím priestorom vybaveným televíziou. spojeným s kuchyňou plne zariadenou spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, umývačka riadov, elektrická rúra, sporák, digestor). Na druhom poschodí domu sa nachádzajú dve spálne, v jednej zo spální je umiestnená manželská posteľ, zatiaľ čo druhá je zariadená jednolôžkovou posteľou a písacím stolom. Moderne vybavené kúpeľne ponúkajú sprchový kút, vaňu a práčku. K zariadeniu domu patria aj elektrické exteriérové žalúzie a klimatizácie v každej izbe.
V rámci pozemku sa nachádza rozľahlá záhrada s dreveným altánkom. Zo záhrady je prístup k súkromnému multifunkčnému ihrisku, na ktorom sa nachádza tenisový kurt a basketbalový kôš.
Rodinný dom sa nachádza v tichej časti Bratislavy v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, blízkosťou obchodov, potravín, služieb, reštaurácií či kaviarní. V blízkosti domu sa na nachádza aj detské ihrisko a park s množstvom zelene. Z časti, v ktorej je dom umiestnený je dobrá dostupnosť do ktorejkoľvek časti Bratislavy a či už MHD, autom alebo električkou. K domu prislúchajú dve vonkajšie parkovacie miesta. K výške nájomného sa pripočítajú aj poplatky za energie v hodnote 100€/mes.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-435
Miestnosti
3
Kúpeľne
2
Úžitková Plocha
355 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates