Nádherná 6i vila pod lesom na predaj v Borinka

  • 595,000€
, Borinka

Nádherná 6i vila pod lesom na predaj v Borinka

, Borinka
  • 595,000€

Popis nehnuteľnosti

POPIS DOMU:
Ponúkame na predaj nádhernú 6-izbovú vilu s podlahovou/úžitkovou plochou 384 m2 (zastavaná plocha je 230 m2) postavenú na pozemku s rozlohou 873 m2 situovanom priamo pri lese. Vila je 3-podlažná murovaná stavba s rovnou strechou kolaudovaná v roku 2006. Má 3 kúpeľne (vaňa aj sprchový kút), obývaciu izbu, kompletne vybavenú kuchyňu, 4 spálne, hosťovskú izbu, špajzu a krytú terasu. Na zapustenom prízemí sa nachádzajú skladové priestory, práčovňa a kotolňa. Pekne upravená dvojúrovňová záhrada s automatickým závlahovým systémom. Mesačné náklady na prevádzku domu sú cca 300€.
STAV DOMU:
Vila je klimatizovaná a čiastočne zariadená moderným nábytkom. Vykurovanie plynovým kotlom kombinované radiátormi a podlahovým kúrením. Plastové okná a dvere, elektrické vonkajšie žalúzie, centrálny vysávač, krb, kompletne vybavená kuchyňa, závlahový systém.
PARKOVANIE :
Parkovanie je zabezpečenie v dvojgaráži o ploche 54 m2. Na pozemku domu je možné parkovať ešte jedno auto. Oproti domu je parkovisko pozdĺž cesty pre ďalšie tri autá.
LOKALITA:
Borinka sa nachádza vo výbornej lokalite vzdialenej iba 20 km od Bratislavy a 5 km od Stupavy neďaleko Stupavského potoka a hradu Pajštún. V obci sa nachádzajú obchody, reštaurácie, kaviarne, materská škola. Tichá a pokojná rezidenčná lokalita

Cena zahŕňa províziu pre realitnú kanceláriu.

Zažite jedinečnú atmosféru luxusnej vily v Borinke prostredníctvom videoprezentácie:

Detaily

ID nehnuteľnosti
2019-138
Miestnosti
6
Kúpeľne
3
Úžitková Plocha
384 m2
Rok výstavby
2006

Kontakt

MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates
  • + 421 948 277 928

Kontaktujte nás ohľadne tejto nehnuteľnosti...

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates