METROPOLITAN │Krásny 3i mezonet v centre mesta

 • 720€/mes.
Lazaretská, Bratislava - Staré Mesto

METROPOLITAN │Krásny 3i mezonet v centre mesta

Lazaretská, Bratislava - Staré Mesto
 • 720€/mes.

Popis / Description

POPIS BYTU:
Krásny 3-izbový mezonetový byt, ktorý sa nachádza na siedmom nadzemnom podlaží (7) v bytovom dome s výťahom a s krásnou záhradou vo vnútrobloku. Celková podlahová plocha bytu predstavuje 85,04m2. Do bytu sa vchádza cez predsieň priamo do obývačky s jedálenským kútom. V tomto priestore sa nachádzajú aj schody, ktoré vedú do vrchného podlažia tohto bytu. Po pravej strane sa nachádza kuchyňa, ktorá je oddelená priečkou, za ňou nasleduje priestranná kúpeľňa s vaňou. Hneď vedľa je umiestnená samostatná toaleta. Po ľavej strane je vstup do samostatnej spálne. Na hornom poschodí tohto mezonetu sa nachádza ďalšia spálňa a rozsiahli úložný priestor.

STAV BYTU:
Byt je po kompletnej rekonštrukcií a zariadený, klimatizovaný. Situovaný je na siedmom nadzemnom podlaží, spolu s trom susednými bytmi. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, je v pôvodnom stave. Byt sa nachádza v nadstavbe, ktorá bola nadstavená v roku 2000. Strecha nad bytom bola zateplená V súčasnosti má sedem nadzemných podlaží. V bytovom dome sa nachádza výťah. Mesačné náklady na byt predstavujú približne 100€. Vo vnútrobloku domu sa nachádza krásna udržovaná záhrada s detským ihriskom. Drevené okná Velux sú orientované z dolného poschodia do tichého vnútrobloku.

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite v tesnej blízkosti historickej časti Starého Mesta. Má skvelú pešiu dostupnosť k zastávkam mestskej hromadnej dopravy. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. V tesnej blízkosti sa nachádza Eurovea, Twin City, Právnická fakulta univerzity Komenského, Divadlo Malá Scéna, Nové SND.

Poplatky za energie, internet a KTV budú pripočítané k výške mesačného nájmu.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2020-303
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
85.04 m2
Rok výstavby
2010

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates