METROPOLITAN │EXKLUZÍVNE Nový rodinný dom so záhradou na PREDAJ

 • 218,000€
Jánovce, Senec
METROPOLITAN │EXKLUZÍVNE Nový rodinný dom so záhradou na PREDAJ
Jánovce, Senec
 • 218,000€

Popis / Description

METROPOLITAN │EXKLUZÍVNE Nový rodinný dom so záhradou na PREDAJ

Ponúkame na predaj úplne nový, zatiaľ neobývaný štvorizbový rodinný dom (91,5m²) so záhradou (372m2) a terasou (17,5 m²). Rodinný dom je súčasťou dvojdomu.

DISPOZÍCIA

Dispozíciu rodinného domu tvorí vstupná chodba s priestorom na vstavané úložné priestory, dve samostatné miestnosti s využitím ako detská izba / pracovňa, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC, veľká svetlá obývacia miestnosť s priestorom na kuchyňu a jedálenský stôl, a štýlová hlavná spálňa s walk-in šatníkom namieru. Obývacia miestnosť a hlavná spálňa sú orientované na súkromný pozemok prislúchajúci k rodinnému domu s dláždenou terasou, na ktorú je prístup z obývacej izby.

Parkovanie pre 2 autá je možné na súkromnom pozemku pred domom.

ŠTANDARD

Rodinný dom je postavený z tehly, okná sú plastové. Predáva sa čiastočne zariadený s predprípravou na vonkajšie elektrické žalúzie a predprípravou na klimatizáciu.
V celom priestore je podlahové kúrenie s termostatom v každej miestnosti. Rodinný dom je ešte neobývaný, postavený v roku 2023.

LOKALITA

Rodinná lokalita Janoviec sa nachádza v blízkosti Bratislavy s výhodným napojením na diaľnicu ale aj s jednoduchým prístupom verejnej dopravy do Senca, Bratislavy či Galanty. V rámci obce sa nachádza kompletné občianske vybavenie vrátane školy, škôlky, obchodov, pekární a reštaurácií. Okolie poskytuje možnosti na rekreáciu vrátane areálu Green resort Hrubá Borša, jazerá a wellness v Senci a množstvo ďalších.

Cena nehnuteľlnosti je vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, základného správneho poplatku na katastri.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2683-132
Miestnosti
4
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
92 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Metropolitan Estates s.r.o spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Viac informácií.

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates