Luxusný 3-podlažný byt v rezidenčnej vile v tichej lokalite

 • 3,200€/mes.
Guothova, Bratislava - Nové Mesto

Luxusný 3-podlažný byt v rezidenčnej vile v tichej lokalite

Guothova, Bratislava - Nové Mesto
 • 3,200€/mes.

Popis / Description

Krásna luxusná 3-podlažná rezidenčná vila v tichej lokalite s vlastným výťahom pozostáva z 1NP časti kde sa nachádza bytová jednotka so samostatným prístupom z exteriéru. Skladá sa z obývacej izby s krbom spojenej s kuchynskou časťou, kúpeľne s WC, šatníku a izby s priamym prístupom na záhradu. Z obývacej izby je prístup na zastrešenú terasu a taktiež aj na záhradu. Na 1. poschodí je umiestnená privátna časť, kde sa nachádzajú dve oddelené izby, jedna priestranná manželská spálňa s vlastnou kúpeľňou s WC a samostatným šatníkom. Ďalšou miestnosťou je samostatná kúpeľňa, technická miestnosť s práčkou, sušičkou a veľká multifunkčná miestnosť. Z každej miestnosti je samostatný východ na terasu a záhradu.
3.NP tvorí rezidenčná časť, kde sa, okrem vstupu a zádveria, nachádza aj obývacia časť zariadená krbom prepojená s kuchyňou, špajzou, skladom a ďalším WC.
Parkovanie je možné na vlastnom pozemku pred domom za posuvnou bránou pre 2 autá. V prípade potreby je parkovanie možné aj na ceste pred vilou. K výške nájmu sa pripočítajú aj energie vo výške 300€/mes. Voľné od 1.10.2021

Detaily

ID nehnuteľnosti
2021-339
Kúpeľne
3
Úžitková Plocha
322.25 m2

Mám záujem / I am interested

MetropolitanEstates
 • MetropolitanEstates
 • + 421 948 277 928
View Listings

Pre viac informácií vyplňte formulár nižšie

  Meno / Name

  Priezvisko / Surname

  Telefón / Phone

  Email

  Správa / Message

  Compare listings

  Compare
  MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates