EXKLUZíVNE Na predaj krásny rodinný dom v Novom Meste

  • 370,000€
Lopenícka, Bratislava - Nové Mesto

EXKLUZíVNE Na predaj krásny rodinný dom v Novom Meste

Lopenícka, Bratislava - Nové Mesto
  • 370,000€

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nádherný 3-izbový RD (107 m2) na Lopeníckej ulici v Novom Meste. Stojí na pozemku o rozlohe 225m2.
Popis RD:
RD na predaj, ktorý bol postavený v r 1984. Dom má v prednej časti garáž. Na prízemí ukrýva kuchyňu, chodbu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a dve väčšie miestnosti. V podkroví je ešte jedna spálňa.
Vedľa domu sa nachádza predzáhradka. Za domom sa nachádza záhrada vo vlastníctve mesta s ovocnými stromami a so záhradným domčekom, ktorý má povolenie na stavebnú úpravu. Rozloha mestského pozemku 216m2
STAV DOMU:
Zateplený bol dom v r. 2014 a pred 5 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou kedy sa menili podlahy, stierky, elektrické rozvody. Kotol „Protherm“ je z roku 2010
PARKOVANIE:
Možnosť parkovania auta v garáži alebo pred garážou alebo na parkovisku, ktoré je asi 200 metrov od domu na Sliačskej ulici.
LOKALITA:
RD sa nachádza v tichej lokalite v jednosmernej ulici (Lopenicka) v blízkosti lesa. Lopenícka ulica ide paralelne so Sliačskou ulicou, po ktorej sa sem dá z mesta dostať. V blízkosti sú turistické chodníky a vyznačené trasy napr. na Kamzík.
Dom je ihneď voľný a bez akéhokoľvek záložného práva. Súčasťou ceny je aj pozemok. Dom je vhodný aj ako investícia – tichá lokalita a možnosť prerábky skrýva potenciál. Cena je vrátane provízie RK.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2020-224
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
107 m2
Rok výstavby
1984

Kontakt

MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates
  • + 421 948 277 928

Kontaktujte nás ohľadne tejto nehnuteľnosti...

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates