EXKLUZÍVNE Krásny 3i mezonet v centre mesta na predaj

  • 282,000€
Lazaretská, Bratislava - Staré Mesto

EXKLUZÍVNE Krásny 3i mezonet v centre mesta na predaj

Lazaretská, Bratislava - Staré Mesto
  • 282,000€

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásny 3-izbový mezonetový byt (85,04m2) v tesnej blízkosti historickej časti Starého Mesta.

POPIS BYTU:
Exkluzívne ponúkame na predaj krásny 3-izbový mezonetový byt, ktorý sa nachádza na siedmom nadzemnom podlaží (7) v bytovom dome s výťahom a s krásnou záhradou vo vnútrobloku. Celková podlahová plocha bytu predstavuje 85,04m2. Do bytu sa vchádza cez predsieň priamo do obývačky s jedálenským kútom. V tomto priestore sa nachádzajú aj schody, ktoré vedú do vrchného podlažia tohto bytu. Po pravej strane sa nachádza kuchyňa, ktorá je oddelená priečkou, za ňou nasleduje priestranná kúpeľňa s vaňou. Hneď vedľa je umiestnená samostatná toaleta. Po ľavej strane je vstup do samostatnej spálne. Na hornom poschodí tohto mezonetu sa nachádza ďalšia spálňa a rozsiahli úložný priestor.

STAV BYTU:
Byt je po kompletnej rekonštrukcií a zariadený, klimatizovaný. Situovaný je na siedmom nadzemnom podlaží, spolu s trom susednými bytmi. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, je v pôvodnom stave. Byt sa nachádza v nadstavbe, ktorá bola nadstavená v roku 2000. Strecha nad bytom bola zateplená V súčasnosti má sedem nadzemných podlaží. V bytovom dome sa nachádza výťah. Mesačné náklady na byt predstavujú približne 100€. Vo vnútrobloku domu sa nachádza krásna udržovaná záhrada s detským ihriskom. Drevené okná Velux sú orientované z dolného poschodia do tichého vnútrobloku.

PARKOVANIE:
Budova neposkytuje parkovanie. Možnosť prenajať rezidenčnú kartu od mesta za 38€/mesiac.

LOKALITA:
Byt sa nachádza vo výbornej lokalite v tesnej blízkosti historickej časti Starého Mesta. Má skvelú pešiu dostupnosť k zastávkam mestskej hromadnej dopravy. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. V tesnej blízkosti sa nachádza Eurovea, Twin City, Právnická fakulta univerzity Komenského, Divadlo Malá Scéna, Nové SND.

Byt je ihneď voľný bez záložného práva. Súčasťou ceny je aj podiel na spoločných priestoroch. Byt je výhodný aj ako investícia – atraktívna lokalita na prenájom nehnuteľnosti, je vhodný na spolubývanie, napríklad pre zahraničných študentov, pre ktorých je táto lokalita veľmi vyhľadávanou. Cena je vrátane provízie pre RK.

Detaily

ID nehnuteľnosti
2020-231
Miestnosti
3
Kúpeľňa
1
Úžitková Plocha
85.04 m2
Rok výstavby
2010

Floor Plans

1.podlažie

Popis:

2.podlažie

Popis:

Kontakt

MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates
  • + 421 948 277 928

Kontaktujte nás ohľadne tejto nehnuteľnosti...

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
MetropolitanEstates
  • MetropolitanEstates